Dom

SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD

Chiny SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD Certyfikaty
Chiny SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD Certyfikaty
Kupiliśmy linię do prania PET, linię do prania folii PE firmy Shadow już cztery lata temu, ale nadal używamy jej bardzo dobrze, dzięki uprzejmej obsłudze Shadow, wydamy na siebie naszą firmę i kupimy kolejną nową linię od STPLAS.

—— Sophia Bachtsevani

Cześć, mam na imię Aleksander z Rosji i cieszymy się, że mamy szansę na kupno niszczarki od STPLAS, a oni mają dobre cechy i dobrą obsługę. Jest bardzo przyjazną panią. Nadzieja może w przyszłości kupić więcej maszyn od ciebie.

—— Alexander

Im Online Czat teraz

SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD
NASZ ZAKŁAD
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : STPLAS
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-7,000,000
Rok założenia : 2001
pc Export : 80% - 90%
STPLAS GROUP to kreatywna firma, która koncentruje się na badaniach i rozwoju technologii recyklingu tworzyw sztucznych oraz dostarcza sprzęt i rozwiązania do mycia, recyklingu i granulowania tworzyw sztucznych.
Technologia recyklingu tworzyw sztucznych STPLAS GROUP jest stosowana głównie w zakresie regeneracji, mycia i regranulowania odpadów z tworzyw sztucznych. Dzięki zdolności badawczo-rozwojowej i dobrze rozumianemu doświadczeniu branży , STPLAS GROUP może zapewnić klientom niestandardowe rozwiązania w zakresie recyklingu tworzyw sztucznych.

STPLAS MACHINERY ma własny zespół badawczo-rozwojowy, dostarczymy produkt najwyższej jakości „JAKOŚĆ JEST NASZĄ KULTURĄ”. STPLAS zaprojektuje zgodnie z lokalnymi wymaganiami fabrycznymi, każda linia jest wyjątkowa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Ufamy, że wybierzesz nas!

Dostosowujemy całkowicie linie produkcyjne dla każdego klienta! Musisz tylko powiedzieć nam swoje wymagania.

Produkujemy linię maszyn do recyklingu PET, linię do recyklingu PP / PE. Każda linia maszyny obejmuje proces kruszenia, mycia i suszenia.

Produkujemy również linię do granulowania tworzyw sztucznych. Jeśli chcesz zrobić czyste plastikowe płatki na małe cząstki, możesz również skontaktować się z nami.

Produkujemy również rozdrabniacze do tworzyw sztucznych, maszyny do wyciskania folii, kruszarki do tworzyw sztucznych, aglomerator, maszyny mieszające, maszyny do wtryskiwania rur, maszyny do mieszania tworzyw sztucznych itp.

Oczywiście, jeśli część linii maszyny wymaga wymiany, możemy również pomóc w jej wymianie zgodnie z istniejącą linią produkcyjną.

NASZA ZALETA:

1. Wyspecjalizowany zespół badawczo-rozwojowy zaangażowany w przemysł recyklingu tworzyw sztucznych od ponad 15 lat;
2. Możliwość dostarczenia niestandardowych rozwiązań w zakresie recyklingu tworzyw sztucznych;
3. Kompletny system sprzedaży obejmujący przedsprzedaż, sprzedaż i po sprzedaży;
4. Profesjonalni inżynierowie przeprowadzą debugowanie i wskazówki techniczne.

Szczegóły kontaktu
SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Shadow Fan

Tel: 0086 139 1360 8802

Faks: 86-512-58288488

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)